Welcome to our website !

BACK TO SCHOOL : haul & life hacks

By 8/31/2016 ,

Hej! Przychodzę do was z kolejnym postem z serii back2school.
Dzisiaj postanowiłam pokazać wam kilka rzeczy, które kupiłam do szkoły. 
Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam robić szkolne zakupy. 

Oprócz tego myślę, że ciekawym pomysłem jest podzielenie się trikami, z którymi ja zdążyłam się zapoznać. Mam nadzieję, że okażą się dla was pomocne.

 Niby nic nowego, najprostsza rzecz na świecie. Ja jednak zaczęłam to robić dopiero w poprzednim roku szkolnym. Gwarantuję wam, że z zeszytu pełnego kolorów dużo łatwiej jest się nauczyć niż z notatek prowadzonych 'byle jak'. Moim zdaniem nawet nauka jest przyjemniejsza, kiedy nie trzeba się starać, aby rozczytać dany wyraz. 
 Nie wiem jak wy, ale ja w swoim pokoju często nie mogę się skupić. Kiedy usiądę w innym pokoju, bądź na dworze, na ławce...gdziekolwiek-nauka idzie mi dużo łatwiej i co ważne-szybciej.
 Poranki bywają bardzo uciążliwe. Jak sobie je umilić? To proste. Kto nie lubi słuchać muzyki?
Dlaczego więc nie stworzyć sobie playlisty na poranki. Niech to będą twoje ulubione utwory. Na pewno dużo przyjemniej będzie ci wstać z łóżka o bardzo wczesnej godzinie i ruszyć do tak znienawidzonego przez nas miejsca. 
O co chodzi? Już tłumaczę. 
Podczas nauki możesz żuć gumę o smaku np. truskawkowym. Potem na sprawdzianie też zacznij żuć gumę o tym samym smaku. Nie próbowałam tego, ale słyszałam, że pomaga. Kiedy czujemy ten sam smak co podczas nauki-przypominamy sobie dany materiał. 

 Jestem bardzo zadowolona z tego zeszytu, ponieważ zastępuje mi cztery inne. Zamiast pięciu mogę nosić jeden-czy to nie jest super? Tym bardziej dla naszego kręgosłupa :)

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Ciekawy jest ten life hack o żuciu gumy. Nie spotkałam się jeszcze z nim. Sentencja z kalendarza jest genialna! ❤ Ja od zeszłego roku mam jeden zeszyt do dwóch przedmiotów - zastanawiam się, jak wcześniej mogłam aż tyle zeszytów nosić, jak teraz mam o połowę mniej c:

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe rady. Ja już w zeszłym roku szkolnym zauważyłam, że nauka w innym pomieszczeniu idzie mi lepiej. O tej gumie nigdy wcześniej nie słyszałam, ale koniecznie muszę spróbować! ;)
  Zapraszam do mnie na nowy post!

  killa-killaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Stosuje się do większości rad, ale najlepiej mi się skupić w pokoju i jakoś pomysł z gumą słyszę kolejny raz ale nigdy nie wypróbowałam. Ah, też kocham zakupy szkolne.Twirling Pages, Ola x

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawy trik z tą gumą, muszę wypróbowac :)
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne rzeczy sobie zakupiłaś! Ja od zawsze stosuję triku z muzyką :*
  Zuzia For Style - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 7. Zakupy były dla mnie co roku najlepszym zajęciem przed szkołą :D Co do tych trików to są bardzo przydatne :)
  Anonimoowax - Klik

  OdpowiedzUsuń

*Nie bawię się w obs/obs.
*Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
Chcę uczciwie zapracować na czytelników. Jeśli blog Ci się
spodoba-będzie mi bardzo miło jeśli zostaniesz ze mną na dłużej :)
Dziękuję za każdy komentarz